Kontakta oss

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte eller boka direkt online!

goteborg@coompanion.se
031-744 01 60

 

  

031-744 01 60
goteborg@coompanion.se

Besök oss på:
YESBOX, Gamlestadsvägen 4, Göteborg

 

Hitt

Skriv till oss

Personal

Naana Rench

VD

naana.rench@coompanion.se
Telefon: +46 709 80 20 35
Mobil: +46 709 80 20 35

Sven Bartilsson

Senior Advisor

sven.bartilsson@coompanion.se
Telefon: +46 31 744 01 62
Mobil: +46 705 74 54 00

Joachim Keim

Företagsutvecklare

joachim.keim@coompanion.se
Telefon: 031-744 02 91
Mobil: 0703-02 33 65

Eva Ternegren

Företagsutvecklare

eva.ternegren@coompanion.se
Telefon: 031-744 01 63
Mobil: 0705-36 32 92

Ingrid Westerfors

Företagsutvecklare

ingrid.westerfors@coompanion.se
Telefon: 0706-70 99 86
Mobil: 0706-70 99 86

Jan Svensson

Företagsutvecklare

jan.svensson@coompanion.se
Telefon: 031-744 01 69
Mobil: 0733-72 50 00

Ali Tabrizi

Företagsutvecklare

ali.tabrizi@coompanion.se
Telefon: 031-744 01 68

Björn Granat

Kommunikatör

bjorn.granat@coompanion.se
Telefon: 0736-70 04 86

Diana Ghinea

Projektledare för ESF-projektet 1000 jobb

diana.ghinea@coompanion.se
Telefon: 0733-75 62 05

Ebba Westerberg

Slagverkare

ebba.westerberg@coompanion.se
Telefon: 031-704 38 23
Mobil: 0768-55 87 77

Louise Edqvist Lendefors

Jur. Kand.

louise@coompanion.se
0731-55 11 15

Ingela Åkesson

Ekonomichef

ingela.akesson@coompanion.se
031-744 01 60

Petra Ivarsson

Ekonomiadministratör

petra.ivarsson@coompanion.se
Telefon: 0721-82 88 13

Nils Burholm

Administratör

nils.burholm@coompanion.se
Telefon: 031-744 01 60

Pär Olofsson

Företagsutvecklare

par.olofsson@coompanion.se
Telefon: 031-744 01 65
Mobil: 0707-55 70 17