Kontakta oss

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte eller boka direkt online!

goteborg@coompanion.se
031-744 01 60

 

  

031-744 01 60
goteborg@coompanion.se

Besök oss på:
YESBOX, Gamlestadens fabriker Hus B13,
Gamlestadsvägen 4, Göteborg
Hitta hit

Skriv till oss

Personal

Naana Rench

VD

naana.rench@coompanion.se
Mobil: +46 709 80 20 35

Sven Bartilsson

Senior Advisor

sven.bartilsson@coompanion.se
Mobil: +46 705 74 54 44

Joachim Keim

Företagsutvecklare

joachim.keim@coompanion.se
Mobil: 0703-02 33 65

Boka rådgivning med Joachim!

Eva Ternegren

Företagsutvecklare

eva.ternegren@coompanion.se
Mobil: 0705-36 32 92

Ingrid Westerfors

Företagsutvecklare

ingrid.westerfors@coompanion.se
Mobil: 0706-70 99 86

Jan Svensson

Företagsutvecklare

jan.svensson@coompanion.se
Mobil: 0733-72 50 00

Boka rådgivning med Jan!

Björn Granat

Kommunikatör

bjorn.granat@coompanion.se
Mobil: 0736-70 04 86

Diana Ghinea

Utvecklingsstrateg

diana.ghinea@coompanion.se
Mobil: 0733-75 62 05

Ebba Westerberg

Projektledare

ebba.westerberg@coompanion.se
Mobil: 0768-55 87 77

Louise Edqvist Lendefors

Jur. Kand.

louise@coompanion.se
Mobil: 0731-55 11 15

Pär Olofsson

Företagsutvecklare

par.olofsson@coompanion.se
Mobil: 0707-55 70 17

Boka rådgivning med Pär!

Ingela Åkesson

Ekonomichef

ingela.akesson@coompanion.se

Petra Ivarsson

Ekonomiadministratör

petra.ivarsson@coompanion.se
Mobil: 0721-82 88 13